ТРЦ Victoria Gardens
ФІТНЕС-ПРОГРАМИ

CrossFit

Це програма розвитку сили та хорошої фізичної підготовки для простих людей і професійних атлетів. CrossFit – спеціальна система тренувань призначена для досягнення широкої, загальної і всеосяжної підготовленості шляхом використання постійно варійованих високоінтенсивних функціональних рухів. Спеціалізація CrossFit включає: Метаболічні тренування (Кардіо) - працездатність серцево-судинної та дихальної систем, витривалість; Інтервальні тренування - працездатність серцево-судинної системи, витривалість; Гімнастика - гнучкість, координація, спритність, баланс, точність; Важка атлетика - сила, потужність, швидкість, гнучкість, а також координація, спритність, точність і баланс; Метання - сила, потужність, швидкість, гнучкість, координація, баланс, спритність.

TRX

Функціональний тренінг з використанням спеціальних петель, спрямований на пропрацювання всіх груп м'язів за допомогою ваги власного тіла. ТRХ найбільше розвиває витривалісь, і тренує легені, тому підходить навіть людям з астмою. Винахідником TRX був Ренді Хетрік — американський морський піхотинець, який шукав спосіб підтримки форми в умовах без тренажерного залу. Згодом TRX використовували як частину фізпідготовки військових США. А згодом він став одним з напрямків фітнесу, який стає все популярнішим в світі. Петлі для функціонального тренінгу сприяють розвитку всіх м’язів, і органічно поєднують стабільність, рух, силу і гнучкість – все, що нам потрібно в повсякденному житті. Основний аспект цих тренувань – гармонічний та ефективний розвиток м’язів-стабілізаторів. Вправи виключають осьове навантаження на хребет, власне тому тренажер TRX стане незамінним навіть для тінейджерів.

Бокс

Спорт хоробрих і цілеспрямованих. Користь для здоров’я цього виду спорту можна розглядати в різних аспектах. З точки зору розвитку м’язів і зміцнення серцево судинної та дихальної систем, бокс є одним з лідерів. Головні якості, які розвиває цей спорт - витривалість, швидкість, координація рухів. Будь успішним, займайся боксом.

Кікбоксинг

Вид спорту, що поєднує техніки східних єдиноборств (карате, тхеквондо, тайський бокс, ушу) і кулачні удари боксу. Кікбоксинг передбачає ведення бою на всіх рівнях, при цьому удари кікбоксера сильні, відточені і наносяться руками і ногами, як у корпус так і в голову. Обирай шлях воїна. Обирай кікбоксинг!

Tайбо

Це фітнес-програма високої інтенсивності, яка включає в себе рухи з бойових мистецтв, поєднані з аеробними кроками та доповнені класичними силовими вправами. Що стосується бойових мистецтв, то тут запозичені ударні техніки боксу, карате, але безпосереднього контакту на тренуваннях немає. Кожне заняття Тайбо робить ваше тіло міцним і красивим, адже в роботу включаються і активно працюють відразу кілька м'язових груп. Також укріпляється серцево-судинна система, знижується рівень жирової тканини, розвивається гнучкість, сила, хороша реакція і баланс. У середньому під час одного тренування спалюється близько 800 ккал. Саме цей різновид фізичного навантаження сприяє швидкому схудненню. Тайбо допоможе Вам освоїти елементи самооборони і впоратися зі стресом. На занятті ви зможете відпрацювати удари руками і ногами, навчитеся ухилятися від ударів і забудете про поганий настрій, адже Тайбо поєднує в собі прекрасну хореографію і запальну музику.

Body Shape

Силовий клас, спрямований на зміцнення всіх основних м’язових груп з використанням додаткового обладнання. Завдяки оптимальному поєднанню вправ аеробного, силового та функціонального тренінгу Body Shape дозволяє максимально швидко досягти бажаних результатів. Використовується різноманітне обладнання: фітболи, гантелі, боді-бари.

Step-аеробіка

Аеробно-силове тренування з використанням степ-платформи, Основу заняття складає аеробна частина, під час якої вивчається комбінація. Під час силової частини (10 хв) пропрацьовуються всі м’язи верхньої частини тіла. Заняття зі степ-аеробіки позитивно впливають на організм людини: зміцнюють серцево-судинну, дихальну та кісткову системи, покращують загальну витривалість, допомагають схуднути та підняти настрій. Тренування підходить для людей будь-якого віку та рівня підготовки. Не рекомендується людям із серйозними серцево-судинними захворюваннями та варикозним розширенням вен.

Зумба

Остання популярна хвиля в світі фітнесу - це продуктивність тренувань у поєднанні із задоволенням від них. Саме такою є Зумба, адже в ній поєднуються фізичне продуктивне навантаження і запальні танці. В Зумба використовувалися елементи з латиноамериканських танців, такі як Salsa, Merengue, Flamenco , Bachata і Samba, а ще хіп-хоп, реггетон та танго. Займатися Зумбою дуже просто, це можуть робити люди в будь-якому віці та в будь-якій спортивній формі. Перед тим як скласти всі рухи в танець, інструктор розучує з групою кожен елемент окремо, так ви завжди будете знати, що робити і як рухатися, навіть якщо прийшли перший раз або щось призабули. З боку заняття цим видом фітнесу нагадують танцювальний клас або одне суцільне свято, всі веселяться, радіють і отримують задоволення від танцю. Крім фізичного навантаження такі тренування ще й знімають психологічну напругу і допомагають боротися зі стресом.

Східні танці

Популярна і приємна фітнес-програма, яка розвиває жіночність і пластику рухів, покращує координацію і укріпляє вестибулярний апарат. Ваше тіло набуде природньої грації, гнучкості і пластичності. В процесі виконання деяких рухів покращується циркуляція крові, а стабільні заняття східними танцями допомагають укріпити спину і є хорошою профілактикою остиохондрозу та гіпертонії. Особлива техніка рухів руками, за рахунок напруження м’язів спини виправляє дефекти осанки, зменшує, або зовсім усуває сутулість. Східні танці - скидайте вагу приємно і з користю для організму!

PILATES

Заняття передбачає виконання вправ у повільному темпі та супроводжує концентрацію на дихальному ритмі та направлене на корекцію постави і позбавлення болі у спині. Ця гімнастика допоможе укріпити зв’язки, суглоби та м’язи. Ваше тіло стане більш гнучким, сильним та красивим. Пілатес схожий на лікувальну фізкультуру. Можливість отримати травму зведена до мінімуму. На заняттях можна легко пропрацювати м'язи всього тіла – прес, спину, руки, ноги. Покращується рухомість суглобів, осанка, гнучкість і координація. Крім того пілатес дозволяє задіяти глибокі м'язи тіла, які майже не працюють під час звичайних тренувань. Він корисний майбутнім мамам, так як розвиває м'язи малого тазу, які пригодяться при родах. Вправи пілатес використовують під час відновлення після травм спини. Вправи покращують кровообіг і тренують серцево-судинну систему, тому він не принесе шкоди навіть при варикозному розширенні вен.

Стрейчінг

Один з різновидів фітнесу. Завдяки стрейчінгу можна позбавитись ожиріння, захворювання суглобів і опорно-рухової системи, головні болі і т.д. Срейчінг являє собою не що інше, як розтяжку м'язів. Комплекс вправ, що застосовуються в рамках стрейчингу, дозволяє зміцнити м'язи, поліпшити координацію рухів, стимулювати кровообіг, підтримати роботу суглобів, зняти стрес і втому, зменшити травматизм. Якщо ви вже намагалися схуднути за допомогою фітнесу, але змушені були відмовитися від нього через виникнення травм, то стрейчінг - це якраз те, що вам потрібно, щоб привести себе у форму без «побічних ефектів». За годину заняття стрейчінгом, ви миттєво відчуєте свободу тіла та руху. Оскільки заняття проходять під спокійну релаксуючу музику, після заняття у вас покращиться не лише фізичний стан, а й моральний. Всіма бажані шпагати, берізки та мостики стануть реальними для кожного. Результати розтяжки помітні після 2-3 занятть.

Йога

Комплексна йога базується на роботі з ха-тха енергіями. Це оздоровча йога для психофізичної корекції хребта, в якій ми працюємо як з тілом, так і з свідомістю, розумом, впливаючи на стан розуму через роботу з фізичним тілом і навпаки. Йога – це стиль життя, розвиток свідомості людини. Комплексно це дихання і затримки, розтяжки і скручування, прогини і нахили, зусилля і розслаблення, баланс і релаксація, і т.д. Комплекси вправ, пранаями та медитації допоможуть покращити стан хребта, заспокоїти розум, навчитись концентрації, витримки, привести в тонус м’язи, скинути зайві кілограми, позбутись ліні та апатії, і просто корисно провести час.